BOTEK

Botek, Riederich’te Swabian Alb’in eteklerinde bulunan ana fabrikasında yaklaşık 750 çalışanı ile küresel olarak aktif bir kesici takım uzmanıdır . Fransa, Macaristan ve Hindistan’daki üretim tesislerinin yanı sıra dünya çapında 50’den fazla uluslararası satış ve destek ortağımızla , dünyanın her yerinde her zaman yanınızdayız.

Yaklaşık 50 yıldır , odak noktamız delme aletlerinin geliştirilmesi ve üretimi olmuştur: 0,5 mm’den 1500 mm’ye kadar çaplara sahip derin delik delme aletleri, frezeleme takımları ve raybalama aletleri ile ilgili hizmetler . Bugün bu uzmanlaşmayı başarılı, sürdürülebilir bir şekilde sürdürüyor ve inovasyon odaklı değerlerimizi gelecek nesiller için de koruyoruz.

Ancak teknolojik değişim çağında yeni talepler aynı zamanda yeni düşünmeyi de gerektiriyor.

Odak noktamız artık yalnızca araç geliştirme ve üretim değil, yenilikçi ve hedef odaklı proje yönetimi ile anlamlı bir şekilde tamamlanıyor .

Hedeflerimiz, deneyimli teknisyen ekibimiz ve proje yöneticilerimiz ve müşterilerimizin işbirliği ile etkin bir şekilde uyguladığımız komple anahtar teslimi projelerin geliştirilmesi ve uygulanması ile optimizasyon süreçlerinin tasarımı ve tasarımıdır .

Botek teknolojisinin şimdiki ve tarihin sanatının eseridir.

Ürün Talep / Danışma ve Teklif Almak İçin

www.clrinovasyon.com adresinden veya adem.caglar@clrinovasyon.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.